Wyszukiwarka
Newsletter

O firmie

Firma " Master-Jang" Sp. z o.o. działa od lutego1985 r. w Poznaniu. Formę organizacyjną zmieniła w 1989 r. przyjmując obecną nazwę oraz osobowość prawną. Produkujemy profesjonalną odzież jeździecką, sprzęt ochraniający i rymarski. Wiodącą produkcją są: bryczesy, fraki, kamizelki, derki, potniki, ochraniacze dla jeźdźca i konia oraz wyroby rymarskie. Wszystkie nasze wyroby są wysokiej jakości, zachowują klasyczne wzorce, są też nowatorskie oraz cechują się atrakcyjną ceną. Zajmujemy się również importem artykułów do jazdy konnej produkowanych przez firmy o międzynarodowym prestiżu.

"Master - Jang" to: 
wieloletnie doświadczenie, solidność,
gwarantowana jakość i powtarzalność dostaw.

Sprzedajemy: HURTOWO, DETALICZNIE i WYSYŁKOWO
przez sklep internetowy www.masterjang.pl oraz aukcje master-jang

Sprzedaż hurtowa: zaintersowanych - sklepy jeździeckie - zapraszamy

do kontaktu e-mail'em na marketing@masterjang.pl Cenniki hurtowe wysyłamy po otrzymaniu mailem lub faxem kopii dokumentów rejestrowych prowadzonej działalności gospodarczej. Warunkiem realizacji zamówień hurtowych jest złożenie pisemnego zamówienia: faxem lub przez Internet. Każde złożone tą drogą zamówienie hurtowe zostaje potwierdzone i określony jest termin realizacji.

Sprzedaż detaliczna wysyłkowa następuje z magazynu wysyłkowego po potwierdzeniu przyjęcia zamówienia przez konsultanta oraz po otrzymaniu wpłaty za  towar. Potwierdzenie przyjęcia zamówienia następuje w ciągu 24h w dni robocze w godzinach pracy sklepu. Wysyłka towaru trwa do 3 dni roboczych. W sytuacjach szczególnych zostaniecie Państwo poinformowani o przewidywanym innym terminie realizacji dodatkowym mailem. Towar wysyłamy od poniedziałku do piątku firmą kurierską FEDEX. Odbiór osobisty towarów możliwy jest w Domu Wysyłkowym

od poniedziałku do piątku w godz.14:00 do 17:00,

soboty od 10:00 do 14:00.

 

Master - Jang sp. z o.o.
ul. Daleka 12, 62-020 Swarzędz - Gortatowo
tel/fax: +48 61 8321921
mobile: +48 602130553


 

kliknij na mapę - znajdziesz nas bez trudu

 Wyświetl większą mapę

  

Właścicielem sklepu www.masterjang.pl jest firma Master-Jang Sp. z o.o.

NIP 782-00-10-171 REGON 008420210 nr KRS 0000147423  

kapitał podstawowy 150.000zł .

  • Dodaj link do:
  • facebook.com
Facebook